אלמנטים של תוכנית נסיעות ארגונית חזקה

על מנת להפיק את המקסימום מתקציב המסע של החברה שלך, חשוב להמציא מיילים למינוף התוכנה שלך על כל המיילים שהיא שווה. להגיד לנופשים לבחור את מחיר הטיסה ההגיוני התחתון פשוט עכשיו כבר לא מספיק. להלן הגורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​תכנון תוכניות או השוואת תוכנת המסע שלך. קבל מידע נוסף מ עברית – טיסות לחו”ל
1. כיסוי נסיעות

סיקור מסע כתוב ומופץ כהלכה הוא המוזה של כל תוכנת מסע מצוינת, ואני מופתע כל הזמן שלהרבה קבוצות יש סיקור מסע כל כך ישן ולא מתוכנן, במקרה שיש להן בכלל. לא תמיד קשה לגלות סיקור כתוב כהלכה. אחד יכול להיות נחוש על קו די ללא קושי. כל מה שנשאר זה שהוא נערך על מנת לשקף את תרבות החברה, ומופץ במפעל העסקי כך שכולם יודעים ומסכימים לעמוד בה. מסיבה זו, זה רעיון מעולה לאפשר לכולנו לאותת עותק של כיסוי המסע כדי לוודא שהוא נקרא קילומטרים, מובן ובבעלותם באמצעות אמצעים של כל אנשי הארגון העסקי. אני מאשר שכל מי שנמצא בתוך הארגון העסקי הסימפטומים והתסמינים הם כפיל של כיסוי המסע, בין אם הם נוסעים ובין אם לא או עכשיו. הם יכולים בנוסף גם להחליף תפקידים בתוך המיזם העסקי מאוחר יותר ויידרשו לנסוע. סיקור מסע רוצה עכשיו כבר לא להיות ארוך או מסובך. חלק מהנחיות המסע האיכות שאפילו ראיתי אי פעם היו ארוכים רק בכמה עמודים.

2. מסע מרוכז פנימי וחיצוני

סוכנויות רבות אינן מרכזות יותר את תוכנת המסע שלהן, וכי הן משלמות תעריף בביטויים של היעדר אפשרויות הנחה במחיר ויעילות פנימית. לסוכנויות רבות שאינן מרכזות נסיעה יש דאגה לדרוש מהנופשים לעשות משהו שהם כבר לא יצטרכו לעשות כעת, בשילוב עם התפיסה שריכוז הנסיעה ידרוש שכירת מנהל נסיעות. שתי אלו יכולות להיות בעיות תקפות אולם כעת הן כבר לא חייבות להיות במקרים מקסימליים. על ידי דרישת הנופשים להזמין e-e-book באופן מרכזי, אתה לא תמיד גורם להם לאבד את הגמישות. אתה יכול לרכז את הטיול בו-זמנית עם מתן רשות לנופשים בכל זאת לבצע הזמנה אלקטרונית בעצמם, הן עם מפעל מסע לפי רצונך, או מקוון באמצעות מנפיק שאתה שותף איתו וסומכת עליו. על ידי הקצאת אדם עם חובת הפיקוח על המסע, אתה הופך להיות גורם לא נשוי של מגע כל אחד מבפנים וחיצוני עבור בעיות מסע. אם הארגון העסקי שלך מוציא הרבה פחות ממיליון דולר במסע אווירי, סביר להניח שכעת אינך רוצה עוד מנהל מסע זמן מלא. במקרים אלה, פיקוח על המסע עשוי להינתן לענף הכספים, משאבי אנוש, או אולי עוזר תואר ממשלתי. להלן מחקר על היתרונות שיש לזכות באמצעות אמצעים לריכוז מסע.

כאשר אתה מרכז את המסע עם מפעל לא נשוי, אתה מרוויח בכמה שיטות קריטיות. יכול להיות לך גורם לא נשוי של מגע לצרות במקביל לנופשים בדרכים, ותהיה לך ישות אחת לבקר עבור כל צרכי המסע שלך. זה נפטר מהבעיה של איחוד קובץ מסע ממקורות רבים. על ידי הבאת מסע באופן קולקטיבי, אתה עשוי להפיק תועלת רבה מיתרונות לגודל. אם אתה יכול לתאר מסע כולל בין חטיבות או מקומות מגוונים, אתה עשוי לקבל יותר כסף מספקי טיולים. רצון זה יכול לעזור לך להפיק תועלת רבה יותר מיישומי דולרים כספיים חלקים של חברות תעופה, המשמעות היא שיותר כרטיסים רופפים ושדרוגים, לקבל אחוזי קיצוץ טובים יותר מחברת התעופה המועדפת שלנו, ולקבל הצעות מחיר גבוהות יותר מהחוזים על הפונדק והרכב שלך. חיובי ההישגים שלך ירדו כמו שצריך, מכיוון שארגון המסע שלך יקצץ לעתים קרובות את ההוצאות שלהם עבור כמות נסיעה טובה יותר.

3. שילוב של הזמנות מקוונות ומוביל פרטי

זוהי תוספת למרכיב הקודם, הדורש ריכוז מסע עם מפעל מסע אחד. זה קריטי, אולם בעשותם זאת, אתה לא רוצה עכשיו יותר לדרוש מהנופשים להחיל מערכת הזמנות באינטרנט, וגם אתה רוצה עכשיו לא לדרוש יותר מהנופשים לתת שם לארגון בבת אחת. על ידי מתן לנופשים את הבחירה לעשות את שניהם, אתה מוביל מטרות רבות. אתה תפחית את חיובי ההישגים שלך, שכן הזמנה מקוונת היא זולה בביטויים של עמלת ספק. בכך שאתה נותן לנופשים את הבחירה, אתה נותן להם הרגשה של שליטה, ובכך מגדיל את המורל והסטטוס סיכון גבוה יותר של מחיר אימוץ מופרז. שלישית, אתה עוזב כשורה פתוחה